Klasy postaci


Diablo 3
Biblioteka


Module Sample

Największy zbiór informacji na temat kultowego Diablo III


Barbarzyńca

Diablo 3 Barbarzyńca       W Diablo 3 jako pierwsza klasa postaci zaprezentowany został barbarzyńca, który jest niezwykle zbliżony do swojej koncepcji pierwowzoru z Diablo 2. Postać ta posiada kilka niezmienionych zdolności takich jak na przykład "Trąba powietrzna", czy "Żelazna Skóra". Według sprawdzonych informacji z pewnych źródeł wiemy już że nasz barbarzyńca to ten sam człowiek z którego losami mogliśmy pokierować w D2. Oczywiście z racji tego że fabuła Diablo III rozgrywa się 20 lat od dwójeczki nasz bohater został odpowiednio postarzały, ale na szczęście nie stracił on nic na witalności i muskulaturze. W trzecim diablo będziemy mieli również możliwość wcielenia się w barbarzyńcę kobietę, ale na dzień dzisiejszy o jej życiorysie nie ma żadnych pewnych doniesień.

      Barbarzyńcy od setek lat byli wiernymi strażnikami świętej góry Arreat. Misja obrony tego szczytu była dla nich tak bardzo ważna, że w przypadku nie wypełnienia niej Barbarzyńca skazywany był na wieczne potępienie. Co dziwota nie wiadomo tak naprawdę skąd wzięło się przekonanie o konieczności ochraniania góry Arreat, a dokładniej mówiąc tajemniczego obiektu który jest w niej zawarty. Dopiero w dodatku do Diablo 2, czyli w Panu Zniszczenia mogliśmy się dowiedzieć że tajemniczym reliktem który skrywa się na szczycie Arreat jest sam Kamień Świata, który stworzony został przez samego Izuela. W 5 akcie Diablo 2 Tyrael zmuszony jest zniszczyć tajemniczy artefakt, który spaczony został wcześniej przez demoniczne siły.

      Najbardziej zagorzali fani Diablo z pewnością zauważyli, że kolor many Barbarzyńcy oraz Wichdoctora mają pewną różncę. W przypadku Szamana kolor many jest praktycznie identyczny jak w D2, z kolei kolor many u Barbarzyńcy nie ma tak naprawdę do czynienia z klasyczną maną tylko z furią. Wprowadzenie do Diablo 3 pierwotnego źródła energii ma bardzo wiele wspólnego z Warcraftowym gniewem. Nasza furia będzie rosnąć wraz z liczbą zabijanych przeciwników. Furia jest bezpośrednio związana z ilością zadawanych i otrzymywanych ciosów. Jeżeli Barbarzyńca będzie stać bezczynnie to jego furia będzie stosunkowo szybko opadać. Takie podejście zmieniło całkowicie koncepcję gry postacią barbarzyńcy i wymusza na graczach zdecydowanie bardziej agresywny styl gry. Należy pamiętać że dopiero odpowiedni poziom furii pozwoli nam wykonać specjalne umiejętności takie jak np. Trąba powietrzna, czy atak Berserekera.

Diablo® und Blizzard Entertainment® sind Marken oder eingetragene Marken von Blizzard Entertainment, Inc., in den USA und/oder anderen Ländern.

Diese Bestimmungen und alle damit verbundenen Materialien, Bilder und Logos sind geschützt © Blizzard Entertainment. Diese Seite ist auf keine Weise verbunden mit oder wird unterstützt von Blizzard Entertainment®.

Design by: LernVid.com feat. Game-Teample.com/ Game-Teample.de