Klasy postaci


Diablo 3
Biblioteka


Module Sample

Największy zbiór informacji na temat kultowego Diablo III


Fabuła Diablo 3

      Minęło już przeszło 20 lat od momentu zniszczenia Kamienia Świata. Sanktuarium nie jest jeszcze do końca w pełni świadome o potędze nadchodzącej inwazji Piekelnych Zastępów. Deckard Cain zaczął szukać odpowiedzi na pytanie dlaczego ta inwazja się odwleka tak długo. Spora część historii Diablo 3 będzie skupiona w okół postaci Archanioła Tyraela. Według najnowszych doniesień w Diablo III pojawi się również Archanioł Imperius. Wiemy również że przynajmniej jeden z pozostałych demonów (Azmodan i Berial) będą odpowiedzialni za nieudany atak na Sanktuarium. Azmodan obali piekielną trójcę, a co najdziwniejsze powróci również sam Diablo, który zginął w poprzedniej części.

     Pierwszym i dla wielu fanów podstawowym obszarem rozgrywki w świecie Diablo jest Tristram. W Diablo 3 kraina ta objawi się nam jako nowe Tristram, chociaż po prastarym Tristram w dalszym ciągu pozostanie Katedra i co najważniejsze w nowym Tristram również będziemy mieli możliwość przemierzenia jego lochów i niebezpiecznych podziemi. W filmikach, które prezentują nam coraz częściej twórcy Diablo 3 wynika że będziemy mogli przemierzyć ponownie jeszcze dwie bardzo ważne lokacje a są nimi Caledum oraz Ureh. Kraina Caledum będzie obecna przede wszystkim ze względu na swoją bardzo ważną rolę w wydarzeniach które mają się odbyć na terenie Aranoch. Ta kraina również najprawdopodobniej pojawi się w Diablo 3. Powinnyśmy pamiętać również o tym że kraina Caledum jest tak naprawdę rodzimym miastem rzekomo zaginionego badacza Abd`a-Hazir`a. Pozostałe lokacje która z pewnością zobaczymy w Diablo 3 to przede wszystkim nowo zaprojektowany krater Arreat, który powstał w wyniku zniszczenia Kamienia Świata, przez Tyraela. Według doniesień to właśnie z kratera ma wyruszyć demoniczna armia zagrażająca całemu Sanktuarium.
      Dużo prawdopodobne jest również to że gracze będą odwiedzać rodzime lokacje swoich postaci, czyli będziemy mieć do czynienia z 5 zupełnie odmiennymi lokacjami. Barbarzyńca odwiedzi Krater Arreat, Szaman dżunglę Torajańską, Czarodziejka wyspy Xanasi, Mnich Ivgorod a Łowczyni Demonów przemierzy Ziemie Przerażenia. Blizzard postanowił również zmienić genezę Mrocznego Wędrowca, który pierwotnie był wojownikiem w Diablo 1. Po pokonaniu Diablo mroczny wędrowca postanowił umieścić duszę Diablo w swoim ciele, jak się jednak okazało demon był zbyt silny i w rezultacie przejął nad nim władzę w Diablo 2, by móc powrócić do swojej pierwotnej postaci. Mroczny Wędrowiec w Diablo 3 zaprezentowany został jako najstarszy syn króla Leorica ten zabieg ma jeszcze bardziej scementować początkową rozgrywkę wokół postaci nieumarłego Króla.


     Jak już zostało wspomniane na początku wszystkie wydarzenia z Diablo 3 mają miejsce dokładnie 20 lat od pokonania Pana Zniszczenia i zniszczenia Kamienia Świata przez Archanioła Tyraela. O wszystkich wydarzeniach w przeciągu tych 20 lat będziemy mogli się zapoznać z specjalnej księgi Caina oraz z jego relacji.


     Nadejście mrocznych czasów w Diablo 3 zapowiadają przede wszystkim liczne kataklizmy: spadająca gwiazda i pojawienie się nieumarłych w Tristram. To właśnie te wydarzenia sprawiły że nasz bohater po raz kolejny musi pojawić się w Tristram. Po wybraniu konkretnej klasy postaci będziemy mogli obejrzeć renderowany filmik przedstawiający motywy które sprowadziły go do Tristram. Na miejscu będzie czekać na nas Leah - siostrzenica Caina, która została adoptowana w wieku 8 lat. Leah zaprowadzi nas do swojej matki Adrii, która jest tak naprawdę starą wiedźmą z Diablo 1.


Diablo® und Blizzard Entertainment® sind Marken oder eingetragene Marken von Blizzard Entertainment, Inc., in den USA und/oder anderen Ländern.

Diese Bestimmungen und alle damit verbundenen Materialien, Bilder und Logos sind geschützt © Blizzard Entertainment. Diese Seite ist auf keine Weise verbunden mit oder wird unterstützt von Blizzard Entertainment®.

Design by: LernVid.com feat. Game-Teample.com/ Game-Teample.de