Klasy postaci


Diablo 3
Biblioteka


Module Sample

Największy zbiór informacji na temat kultowego Diablo III


Czarodziejka

Diablo 3 Czarodziejka       Czarodziejka została trzecia w kolejności potwierdzoną klasą postaci w Diablo 3. Charakter ten jako pierwszy zadebiutował w czasie odbycia się Blizzcon 08. Tak jak zapowiadali twórcy Diablo 3, czarodziejka znacząco nie odbiega od postaci znanej z pierwowzoru czyli z kultowego Diablo 2, w pewnym sensie postać ta nawiązuje do swojej pierwotnej postaci. Podczas Blizzocnu to właśnie postać czarodziejki obok szamana i barbarzyńcy dostępna była w demie i mogliśmy podziwiać właśnie te trzy główne postacie. Na oficjalnej stronie diablo 3 przedstawiono tylko żeńską postać tego rzemiosła. Czarodziejka wywodzi się z tajemniczych wysp, które zamieszkałe są przez nację Xiansai, które notabene mają bardzo wiele wspólnego z azjatami (na ten fakt wskazuje już sam wygląd oraz akcent naszej bohaterki). Najwięksi fani Diablo 3 zasugerowali że po stylu ubrania czarodziejka może pochodzić z terenów pustynnych Aranoch. Kobieca czarodziejka przedstawiona jest jako buntownicza i niesłychanie nieugięta osoba, która jest chciwa nowej wiedzy i co najważniejsze gotowa na wiele poświęceń aby osiągnąć swój wymarzony cel. Czarodziejka jest przede wszystkim świadoma swojej wielkiej mocy i z faktu tego że może stać się godnym przeciwnikiem nawet dla samego Vizjerei. Czarodziejka nie boi się również zgłębiać zakazanych obszarów magii takich jak choćby Arcane dzięki czemu z łatwością posługuje się piorunami oraz niezwykle groźnymi lodowymi piorunami.

      Postać czarodziejki już od zalania dziejów stanowiła jedną z podstawowych sił Sanktuarium i pomimo swojej niewielkiej liczby zawsze były w stanie osiągnąć swoje cele (nie zawsze z dobrym skutkiem). Jak powszechnie wiadomo to właśnie czarodziejki łamią odwieczne zakazy dotyczące zgłębiania i stosowania zabronionych szkół magii. Czarodziejki wywodzą się tak naprawdę z tajemniczych wysp Xianasi i zależy im przede wszystkim na osiągnięciu jak największej mocy a co za tym idzie misja uratowania Sanktuarium schodzi tak naprawdę na drugi plan.

Diablo® und Blizzard Entertainment® sind Marken oder eingetragene Marken von Blizzard Entertainment, Inc., in den USA und/oder anderen Ländern.

Diese Bestimmungen und alle damit verbundenen Materialien, Bilder und Logos sind geschützt © Blizzard Entertainment. Diese Seite ist auf keine Weise verbunden mit oder wird unterstützt von Blizzard Entertainment®.

Design by: LernVid.com feat. Game-Teample.com/ Game-Teample.de