Klasy postaci


Diablo 3
Biblioteka


Module Sample

Największy zbiór informacji na temat kultowego Diablo III


Łowca demonów

Łowca demonów Diablo 3       Łowca Demonów jest ostatnią (z 5 klas) z jaką będziemy mieli do czynienia w podstawowej wersji Diablo III. Pomimo tego że klasa postaci łowcy demonów zaprezentowana została graczom jako ostatnia podczas 10-tego Blizzconu, sami twórcy Diablo 3 już wcześniej zapowiadali o ty że klasa ta była planowana od samego początku tworzenia nowego Diablo. Łowca Demonów identycznie z resztą jak i pozostałe klasy posiada swoje odzwierciedlenie z poprzednich wersji Diablo. Ostatnia zaprezentowana klasa do eksterminacji swoich wrogów używa przede wszystkim broni dystansowych. Łowca demonów skupia się przede wszystkim na kuszach, a co ciekawsze w dotychczasowych produkcjach jako bronie dalekiego zasięgu dominowały przede wszystkim łuki lub bronie palne. Oprócz wspomnianej wcześniej kuszy Łowca Demonów do swojej dyspozycji będzie miała również możliwość skorzystania z mrocznej - cienistej magii, która wyśmienicie nadaje się do likwidacji wszelkiego pomiotu. Już w samym opowiadaniu o tej klasie znajdziemy informacje że łowcy demonów są w stanie dowolnie wykorzystywać wszelkie demoniczne sztuki dla własnych celów. W zaprezentowanym gameplay-u tej postaci dowiemy się również że łowcy Demonów do eksterminacji wrogów będą wykorzystywać również śmiercionośne granaty i co ciekawsze będzie posiadała również możliwość pozostawiania pułapek na swoich wrogów. Skojarzenia Łowcy Demonów z zabójczynią są w tym przypadku jak najbardziej na miejscu.

      Łowcy Demonów są kastą tajemniczych wojowników, których głównym celem jest przede wszystkim eliminowanie demonicznego pomiotu. Każdy z Łowców Demonów posiada swoją własną, często bardzo dramatyczną historię która najczęściej związana jest z demonami i zemście na nich za te wydarzenia które odegrały się w przeszłości. Nienawiść Łowców Demonów do tego stworzenia jest tak bardzo silna, że dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i długotrwałym treningom stały się one odporne na piekelne wpływy a co najciekawsze są nawet w stanie wykorzystać demoniczną siłę i skierować ją w stronę samego plugastwa. To z pewnością z tego powodu oczy Łowców Demonów emanują niepokojącą poświatą, która jest w stanie przestraszyć nawet najgroźniejszego demona. Domem Łowców Demonów jest Ziemia Przerażenia na której to młodzi kadeci ćwiczą i jak najlepiej przygotowują się do swojej misi. Należy pamiętać że rekrutacja na łowcę demonów jest bardzo nietypowa, nowy członek musi zostać znaleziony jako ocalały po ataku demonów i wprowadzony do kasty przez tę osobę która ją znalazła.

Diablo® und Blizzard Entertainment® sind Marken oder eingetragene Marken von Blizzard Entertainment, Inc., in den USA und/oder anderen Ländern.

Diese Bestimmungen und alle damit verbundenen Materialien, Bilder und Logos sind geschützt © Blizzard Entertainment. Diese Seite ist auf keine Weise verbunden mit oder wird unterstützt von Blizzard Entertainment®.

Design by: LernVid.com feat. Game-Teample.com/ Game-Teample.de