Zestawy gier

Menu
Zestaw gier I
Zestaw gier II
Zestaw gier III
Zestaw gier IV
Zestaw gier V
Zestaw gier VI
Zestaw gier VII
Zestaw gier VIII
Zestaw gier IX
Zestaw gier X
Zestaw gier XI
Zestaw gier XII
Zestaw gier XIII
Zestaw gier XIV

Gry logiczne
Gry milionerzy
Rol-mat
Gry zręcznościowe
Gry strzelanki

Crack diablo 3

Crack diablo 3 Diablo 3 to kolejna już odsłona niezwykle popularnej serii, która sprawiła że milony graczy pokochali hack`n`slashe. Pierwszy Diablo pojawił się w 1996 i od tamtej pory gracze z wielkim zamiłowaniem czekają na coraz to nowsze wiadomości na temat Diablo. Obecnie wszyscy czekają na premierę diablo 3 a najbardziej zapaleni gracze mogą już pograć w beta wersję tego nieśmiertelnego cyklu. Jednak aby pograć w diablo 3 potrzebny jest specjalny crack diablo 3, dzięki któremu bez żadnego większego problemu odpalimy swoją ulubioną gierkę. W trzeciej odsłonie Diablo powrócimy do świata Sanktuarium, którego ganom Diablo wcale nie trzeba przedstawiać. Po raz kolejny będziemy musieli też zmierzyć się z siłami ciemności i oczywiście pokonać naszego tytułowego przeciwnika. Blizzard rozbudował wiele wątków fabularnych i uczynił je zdecydowanie ważniejszymi niż miało to miejsce w poprzednich częściach diablo. Dzięki takiemu podejściu fani serii diablo 3 mogą teraz zdobyć wiele nowych informacji o pradawnym konflikcie wysokich niebios z siłami pochodzącymi z płonącego piekła.

Kody diablo 3

kody diablo 3 Wszystkie kody diablo 3 opisane w tym serwisie zostały przetestowane przez naszych specjalistów i powinny prawidłowo działać na wszystkich wersjach diablo 3. W opisie zostało bardzo dokładnie wyjaśnione jak należy poprawnie wpisywać kody, dlatego też każdy gracz powinien sobie poradzić z wprowadzaniem ułatwień do tej fantastycznej gierki. Diablo 3 to gra akcji, która łączy w sobie zarówno elementy gry fabularnej oraz elementy nawalanki, gdzie najważniejsze jest likwidowanie kolejnych wrogów i zdobywanie coraz to mocniejszych broni i artefaktach. Fabuła Diablo 3 ma miejsce około 20 lat po wydaniach z poprzedniej części w momencie gdy ludzkość zaczyna po woli zapominać o tragicznych wydarzeniach z poprzedniej części. Nasz główny bohater po raz kolejny będzie miał za zadane uratować cały świat a z siłami zła będzie mógł walczyć za pomocą miecza oraz magii. Fabuła toczyć się będzie w bardzo różnych lokalizacjach takich jak między innymi lasy, jaskinie, czy też opuszczone tajemnicze klasztory. W grze będziemy obserwować całą rozgrywkę z kamery izomerycznej , która w przypadku tego gatunku sprawdza się najlepiej. Do naszej dyspozycji zostały oddane dwa fantastyczne tryby gry. Jedna to singleprayer a druga to multiplayer, w której to poszczególnie gracze mogą kooperować ze sobą i wspólnie stawić czoła swoim wrogom. Diablo 3 to murowany hicor i każdy szanujący się gracz powinien po jego sięgnąć.

Killzone

Killzone Killzone jest grą akcji autorstwa studia Guerrilla Games, która skierowana była przede wszystkich dla graczy osiadających konsolę Play Station 2. Światowa premiera pierwszego Killzone miała miejsce w listopadzie 2004 roku. Fabuła rozgrywki toczy się w bardzo niedalekiej przyszłości. Prowadzony przez nas bohater zostaje wplatany wojnę z dwiema poróżnionymi frakcjami. Jedną z nich est ISA a drugą Helghast. Akcja rozpoczyna się właśnie podczas jednego z ataków wojsk Helghastu na planetę zamieszkałą przez wojska ISA. W Killzone dowodzimy kapitanem Janem Templerem a naszym głównym zadaniem jest zebranie jak najwięcej wojsk i wycofanie się z zagrożonego terenu. Podczas naszych poszukiwań spotykamy generała Adamsa, który rozkazuje nam odnalezienie tajnego szpiega Lugera. Gdy odnajdujemy już tajnego szpiega naszym celem jest przejęcie parku w którym uwięziony została generał Adams. Po drodze dołączy do nas także Rico, człowiek który bardzo nienawidzi Helghastów za to że zniszczyli mu jego planetę. Gra Killzone jest jednym z najciekawszych first-person shooter na konsolę PlayStation i jest to gierka której każdy szanujący się gracz powinien poświęcić trochę swojego czasu.

Metal Gear Solid 4

Metal Gear Solid 4 Metal Gear Solid 4 jest znakomitą grą akcji z gatunku składanek, stworzoną przez wyśmienite studio Kojima Productions, która zasłynęła właśnie z wydania serii MGS. Scenariusz rozgrywki został napisany przez samego hideo Kojimę, którego wspierał Shuyo Murata oraz Yoji Szinkawe. Metal Gear Solid 4 jest wbrew pozorom tak naprawdę siódmą częścią tej wspaniałej serii, ale co najważniejsze dla graczy konsolowych pierwszą odsłoną na PlayStation 3. Gra wydana została w 2008 roku i warto wspomnieć że od pierwszego MGS mija już prawie 20 lat, a gra ta w dalszym ciągu jest wielkim hitem i trzyma się dobrze w sercach wielu graczy. W Metal Gear Solid 4 po raz kolejny kierujemy poczynaniami Solid Snake`a dzięki któremu musimy szybko przekraść się przez wrogie środowisko unikając przede wszystkim kontaktu z licznym wrogiem. W grze musimy polegać przede wszystkim na własnej pomysłowości oraz własnym sprycie. Grę możemy obserwować z bardzo wygodnej i miłej dla oka perspektywy trzeciej osoby, czyli tzw. TPP. Co więcej w grze tej dysonujemy również dużą kontrolą nad kamerą gdyż możemy na przykład zobaczyć cały widok z oczu naszej postaci. Warto również wspomnieć, że w nowym Metal Gear Solid 4 system walki w zwarciu czyli tzw. CQC został całkowicie zmieniony i odświeżony na lepsze. Gra przepełniona jest znakomitymi retrospekcjami oraz specjalnych odnośników w postaci fotografii miejsc , wydarzeń z przyszłości oraz osób z którymi mieliśmy kontakt. Retrospekcje te zazwyczaj nawiązują do wydarzeń z poprzedniej części tej wspaniałej serii.

Gry logiczne

Gry logiczne Gry logiczne jest to gatunek gier komputerowych w których gracze muszą wykorzystać zdolności pozytywnego myślenia aby przejść do kolejnej planszy i ukończyć cała grę. Łamigłówki które zawarte są w tych gatunkach gier bardzo często sprawdzają także umiejętności strategiczne takie jak choćby zdolności rozpoznawania różnych znaków, czy kojarzenia faktów. Gry logiczne bardzo często polegają na wykonywaniu określonych zadań lub też dopisywaniu pewnych słów. Przykładowymi grami, które możemy zaliczyć do kategorii gier logicznych jest choćby: szachy, saper, warcaby, Word of Goo czy ostatnio popularne Angry Birds. Gry logiczne w chwili obecnej zaliczane są do jednych z najtrudniejszych gatunków gier. Bardzo często do ukończenia niektórych tytułów z tej wspaniałej serii musimy się nie lada namęczyć a wynik nie zawsze będzie satysfakcjonujący. Co więcej niektóre gry logiczne są tak skomplikowane że na pierwszy rzut oka nie wiadomo o co w nich tak naprawdę chodzi ale już po kilku minutach spędzonych z tą grą możemy cieszyć się niesamowitą rozgrywką.

Gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe Gry zręcznościowe jest to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najstarszych gatunków gier komputerowych. Pomyślne ukończenie gry zręcznościowej zazwyczaj wymaga od graczy bardzo szybkiego refleksu oraz sprawnego operowania klawiaturą komputerową. Według wielu graczy aby osiągnąć dobre wyniki w grach zręcznościowych niejednokrotnie konieczny i bardzo przydatny może okazać się osiadanie dobrego pada bez którego po prostu nie da się grać. W grach zręcznościowych liczy się przede wszystkim szybkość naszych działań oraz ciągłość akcji. W grach tych przeważnie brakuje takich elementów w których musimy się zatrzymać aby pomyśleć i rozwiązać jakąś skomplikowaną zagadkę. Takie wydarzenia mają miejsce jedynie w grach przygodowych oraz logicznych. Najpopularniejszymi grami które są prekursorami gier zręcznościowych są takie tytuły jak między innymi: sonic, Stick Soldiers II. Według znawców historii gier komputerowych pierwszym tytułem zaliczanym do gier zręcznościowych była gierka Donkey Kong, która rozpowszechniana była na mikrokomputerach typu ZX Spectrum. W dzisiejszych czasach gry zręcznościowe znacząco straciły na jakości i coraz mniej powstaje tytułów które moglibyśmy śmiało zaliczyć do tej kategorii.

Gothic

Gothic Gothic to znakomita gra fabularna stworzona przez mało znane studio Piranha Bytes. Polską lokalizacją tej znakomitej gry zajęła się firma CD Projekt, która zasłynęła w Polsce z bardzo wielu znakomicie przetłumaczonych tytułów. Gothic jest to pierwsza odsłona znakomitej serii która znalazła ogromne zainteresowanie wśród graczy. Gra szybko okrzyknięta została grą roku a dzisiaj zaliczana jest do grona gier kultowych. Fabuła gry skupia się wokół postaci bezimiennego, którego poczynaniami będziemy sterować. Fabuła skupia się na wydarzeniach w kolonii karnej. Trafiamy to specjalnego więzienia które zostało stworzone przez magów i jak się okazuje aby wydostać się z tego więzienia musimy nieźle się napracować. Jak się szybko okazuje naszym najważniejszym zadaniem będzie ochrona królestwa przed orkami, które zagrażają ludzkości. W grze zmierzymy się także z smokami którzy również chcą odegrać w Gothic-u bardzo dużą rolę. Kraina przedstawiona w grze przypomina nam średniowieczny świat pełen magii i fantasy. Gothic jest grą w którą powinien zagrać każdy szanujący się gracz.

BiteFight

bitefight Bitefight jest mroczną grą internetową z gatunku RPG. Twórcą tej gry jest niemiecki zespół GameForge, który na swoim koncie ma wiele ciekawych gierek internetowych. Aktualnie Bitefight może pochwalić się 31 serwerami w Polce co jest wynikiem w stosunku do innych krajów bardzo przyzwoitym. Rejestracja w tej grze jest bezpłatna, ale gracze mogą dokupywać specjalne piekielne kamienie dzięki którym stają się silniejsi. Kamienie pozwolą nam zdobyć unikalne artefakty, dzięki którym nasi przeciwnicy nie dadzą nam rady. Gracze mają możliwość wcielenia się w postać wilkołaka lub wampira. Gra Bitefight to bardzo ciekawa rozgrywka, w której na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym zadaniem jest zdobywanie złota, szkolenia się poprzez polowanie na ludzi i rozwijanie swoich statystyk. Możemy powiększać między innymi takie parametry jak siła, obrona, atak, wytrzymałość, magia, zręczność, charyzma i wiele innych. Ciekawym rozwinięciem tej gry jest także możliwość rozwijania talentów dzięki czemu gra ta staje się jeszcze ciekawsza i daje graczom ogromne pole do popisu. Gra polega na zdobywaniu coraz to większego poziomu dzięki któremu będziemy znajdowali się na liście najlepszych graczy coraz wyżej. Najważniejsze w tej grze jest oczywiście walka z innymi żywymi graczami i to dzięki tej walce gra ta zdobyła tak ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

MGM Acoustic

MGM Acoustic Nasza firma to jeden z największych mechanizmów eventowych w Polsce. Zajmujemy się przede wszystkich profesjonalną i kompleksową realizacją wszelkich typów eventów. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem który może pochwalić się bardzo szerokim zapleczem technicznym w zakresie: nagłośnienia, oświetlenia oraz przygotowania profesjonalnej estrady. Pokazy mody, koncerty, festiwale – żadna tego typu realizacja nie stanowi dla naszej firmy wyzwania, którego nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Realizacja tych wszystkich projektów jest możliwa dzięki bardzo wysokiej klasy sprzętu nagłośnieniowemu i oświetleniowemu, którym dysponujemy. W naszych fachowych rękach każdy projekt zostanie zrealizowany w 100%. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszą rozległą propozycją. Możemy zagwarantować Państwu że nasza firma zdobyła bardzo cenne i niezastąpione doświadczenie, które pozwoli nam w pełni wykonać nawet najbardziej wyszukane i specyficzne zlecenie. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie na najwyższym światowym poziomie tylko u Nas. Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową.

Gabi meble Warszawa

Gabi meble Warszawa Rzeźbione meble drewniane warszawa są fantastycznym dodatkiem nie tylko do zielonych ogrodów, które znajdują się w sąsiedztwie naszego domu ale również meble te coraz częściej spotyka się w różnych knajpach. Gabi meble Warszawa zajmuje się promowaniem mebli drewnianych wykonanych z profesjonalnego drewna i zdrowych dla naszego środowiska. Takie meble znakomicie sprawdzają się w sytuacjach kiedy chcemy zorganizować u siebie na działce lub podwórku grilla. Nasze meble drewniane wykonane są bardzo starannie przez profesjonalistów. Nasze produkty wykonaliśmy 100 % z prawdziwego drewna. Zazwyczaj stosujemy czyste drewno dębowe, które po odpowiedniej impregnacji i przy zastosowaniu specjalnych ekstraktów barwiących wygląda fenomenalne i co chyba najważniejsze niszczy się po woli. Atelier Gabi to meble wykonane z największą starannością. Nasi pracownicy zadbali o to aby nasz produkt był fenomenalny i najwyższej światowej klasy. Meble Gabi to najlepsza propozycja na naszym rynku sprawdź sam nasze produkty. Nasza najnowsza oferta zawiera szereg mebli biesiadnych oraz specjalne rozbudowane komplety restauracyjne w skład których znajdują się pełne umeblowanie wykonane z dębowych bali drewnianych, a także wyjątkowe krzesła z litowego drewna dębowego.

CV Fabryka

wzory CV Bardzo często wielu z Nas podczas poszukiwania nowej pracy natrafiło na niesamowite oferty pracy. Wielu pracodawców najczęściej reklamuje się poprzez atrakcyjne stawki za wykonanie pracy i coraz częściej wymagają jedynie podstawowego wykształcenia średniego. Jak się powszechnie przyjęło firmy te na swoje rozmowy kwalifikacyjne o prace zapraszają bardzo wiele zainteresowanych. W takiej sytuacji nasze CV jest traktowane z przymrożeniem oka. Pracodawcy ograniczają się jedynie do sprawdzenia wykształcenia po czym dzwonią do Nas i zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną. Na miejscu okazuje się że nasza praca ma polegać na obsłudze call center, wykładaniu towaru, czy telemarketingu. Nie oznacza ta sytuacja jednak tego że nasze CV i list motywacyjny mają być napisane na odwał. Może okazać się na przykład, że to właśnie CV zadecyduje o przyjęciu na dane stanowisko dlatego też musimy zadbać aby nasze cv było bardzo atrakcyjne. Te zadanie właśnie ma wykonać za ciebie nasz serwis cv fabryka.pl, który przygotował specjalnie dla ciebie fenomenalne wzory cv, które możesz za darmo wykorzystać przy pomocy naszego specjalnego kreatora CV. Na naszej stronie znajduje się szereg bezpłatnych wzorów cv i co jakiś czas pojawiają się nowe szablony. Jak nie masz pomysłu na swoje cv to zaufaj naszym wzorcom i wygeneruj swoje cv w formacie PDF.

Prince of Persia

Prince of Persia Prince of Persia (w języku polskim Książę Persji) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych platformówek gier komputerowych, które ukazały się na naszym rynku. Gra pojawiła się po raz pierwszy w 1989 roku na komputerach Apple II. Producentem gry jest Broderbund Software a gra rozpowszechniana była na następujące platformy sprzętowe: Apple II, Amstrad CPC, Amiga, Atari, TurboGrafx-16, Sega Master , SNES, ZX Spectrum NES, PC oraz PC 98. Pomysłodawcą gry, a zarazem twórcą kodu do niej jest programista Jordan Mechner. W grze Prince of Persia wcielamy się w tytułowego księcia Persji, a naszym głównym zadaniem jest uwolnienie księżniczki, która została uwięziona przez złego wezyra Jaffara. Księżniczka otrzymała propozycję nie do odrzucenia albo w przeciągu godziny zdecyduje się ożenić z Wezyrem albo zginie. My jako książę Persji mamy więc tylko godzinę czasu rzeczywistego na uwolnienie księżniczki z rąk Jaffara. Gra Prince of Persia zdobyła wielką popularność i doczekała się wiele kontynuacji, które utrwaliły się w świecie gier komputerowych wielu graczom na bardzo długie lata.

Rol-Mat.com

plisy Zamontowanie plisy wbrew pozorom wcale nie wydaje się takie proste. W rzeczywistości czynność ta zabiera bardzo dużo cennego czasu, który w dzisiejszych czasach odgrywa coraz większą rolę. Wiele ludzi nie jest po prostu odpowiednio przygotowanych do wykonywania tego typu pracy i między innymi dlatego właśnie mają z tą czynnością poważny problem. Zanim więc zdecydujemy się na samodzielny montaż żaluzji, rolet czy plisy powinniśmy przeczytać niniejszy poradnik, z którego dowiemy się jak to uczynić. Dzięki naszym poradą i bardzo cennym wskazówką unikniemy wielu kłopotów. Bardzo często się mówi że na złodziei nie ma po prostu rady. Jednak możemy zdecydowanie utrudnić im fach stosując specjalne rolety antywłamaniowe. Jest to fenomenalna alternatywa przede wszystkim dla tych osób, które chcą w swoim domu czuć się bardzo bezpiecznie i chcą niewielkim kosztem ten poziom bezpieczeństwa sobie zafundować. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze rolety materiałowe, plisy oraz żaluzje drewniane. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony.

Septerra Core

Septerra Core Główną bohaterką gry Septerra Core jest Maya, której głównym zadaniem jest odnalezienie klucza do rdzenia swojego własnego świata, dzięki czemu będzie mogła ocalić Septerra Core. Producentem gry jest Valkyrie Studios, a wydawcą studio TopWare Interactive (w Polsce TopWare Poland). Gra zaliczana jest do klasycznego RPG gdzie można zwiedzić ponad 200 różnych lokacji w 15 wyważonych poziomach. Septerra Core jest to niesłychanie piękny świat w którego to centrum będziemy mogli znaleźć specjalne jądro –potężny bio-komputer. Wokół tego komputera na różnych orbitach krążyć będzie 7 wspaniałych kontynentów. Każdy kontynent zamieszkany jest przez ludzi posiadających własną odmienna kulturę oraz historię. Według jednej z przepowiedni wszystkie kontynenty pewnego dnia mają się połączyć tak aby znaleźć się na jednej orbicie. Naszym głównym celem jest oczywiście ocalenia świata Septerra Core. Pomogą nam w tym zadaniu wiele ciekawych postaci, którymi będziemy mogli grać i rozwijać ich umiejętności. Gra Septerra Core charakteryzuje się niesamowicie złożoną fabuła i rozbudowanymi postaciami naszych głównych bohaterów. W świecie Septerry znajdziemy ponad 140 postaci, które posiadać będą własną niepowtarzalną osobowość.

Diablo

Diablo Diablo jest w dzisiejszych czasach jedną z najpopularniejszych gier osadzonych w niesamowitym klimacie dark fantasy. Diablo to fabularna gra akcji stworzona przez wielkie studio Blizzard North. To właśnie ta gra przyniosła w 1997 roku firmie Blizzard tak wielką popularność dzięki, której firma w dzisiejszych czasach znana jest z produkcji wielu fascynujących gier. Akcja rozgrywki toczy się na powierzchni oraz w groźnych podziemiach miasta Tristram położonego w królestwie Khanduras (specjalny świat sanktuarium). W świecie Diablo kontrolujemy samodzielnego bohatera, który musi walczyć aby usunąć ze świata żywych tytułowego Diablo, czyli największego pana terroru. Cała fenomenalna rozgrywka toczy się w 16 podstawowych poziomach. Istnieje również kilka dodatkowych – drugorzędnych poziomów rozgrywki. Po przejściu wszystkich poziomów na samym końcu będziemy mogli się oczywiście zmierzyć z samym Diablo. Gra Diablo umożliwia graczom wielokrotne powtórzenie rozgrywki dzięki specjalnym mechanizmom losowo generowanych map i układów poziomów. Za każdym razem losowane są nowe drogi, rozmieszczenie potworów oraz układ zdobytych przez Nas przedmiotów dzięki czemu tą grę chce się przejść kilkakrotnie. Aby przejść całą grę musimy wykonać tylko trzy podstawowe zadania, inne zadania losowane są przez silnik gry, więc jeżeli chcemy przejść i zaliczyć całą grę (wszystkie zadania) w 100% musimy przejść grę kilkukrotnie.

Baldur's Gate

Baldur's Gate Wrota Baldura jest pierwszą fenomenalną grą RPG z legendarnej już serii Baldur's Gate. Jest to gra fabularna autorstwa stajni BioWare wydana w 1998 roku prze Interplay. W Polsce gra pojawiła się rok później (w 1999r.) a za jej promocję i spolszczenie odpowiedzialna była firma CD-Projekt. Gra osadzona została w świecie Forgotten Realms (w tłumaczeniu na język Polski zapomniane krainy) , a system gry oparty został na zasadach II edycji Advanced Dungeons & Dragons. Fabuła gry toczy się na zachodnim brzegu Faerunu a dokładniej mówiąc wzdłuż Wybrzeży Mieczy. Grę Baldur's Gate wyróżnia przede wszystkim bardzo duża liczna questów pobocznych jak na tamte czasy 160 godzin rozgrywki to był niesamowity wynik. Baldur's Gate był również wielkim sukcesem firmy CD Projekt, która fenomenalnie tłumaczą tą grę zdołał się bardzo szybko wypromować na największego w Polsce wydawcę grę. W Baldur's Gate głosu użyczyli wielu znakomitych aktorów, których kwestie pozostają w pamięci wielu graczy do dnia dzisiejszego. Na wielki szacunek zasługuje przede wszystkim głos Piotra Fronczewskiego oraz Jana Kobuszewskiego.

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid Metal Gear Solid jest jedną z najpopularniejszych japońskich gier video. MGS po raz pierwszy pojawił się w 1998 roku i do dnia dzisiejszego uznawany jest za jedną z najlepszych gier firmy Konami. MGS przez fanów szybko określony został gatunkiem gry taktycznej z elementami akcji. To właśnie dzięki możliwości skradania się i szybkiej akcji MGS zdobył tak wielką popularność. MGS został bardzo wysoko oceniony przez wiele portali zajmujących się grami. Zbierał znakomite recenzje również w czasopismach komputerowych. Gra okazała się komercyjnym sukcesem według najnowszych statystyk sprzedała się w liczbie ponad 7 milionów egzemplarzy. Gra doczekała się kilku swoich sequeli oraz niedawno wydanego na konsolę GameCube remake`a. Rozgrywka w Metal Gear Solid stawia przede wszystkim na cichą i bardzo szybką eksploatację coraz to nowszych lokacji i zamiast zabijania przeciwników po prostu ich omijania. Cała grafika w grze jest w pełni 3D. Kamera z kolei ustawiona jest w niedalekim punkcie nad głową naszego bohatera. Podczas rozgrywki możemy zadzwonić do swoich przyjaciół, którzy udzielą nam wskazówek w naszej niebezpiecznej misji.

Tomb Raider III

Tomb Raider III Tomb Raider III to trzecia odsłona serii Tomb Raider. Tym razem Lara Croft poszukuje 4 artefaktów, które ocalały z meteorytu. Aby zdobyć tajemnicze przedmioty nasza bohaterka przemierza indyjską dżunglę, zakazaną strefę 51 (pustynia Nevada), Antarktydę, Południowy Pacifik oraz Londyn. Trzecia seria to przede wszystkim znakomita grafika jak Ana tamte czasy oczywiście. Nasza bohaterka nabrała pięknych kształtów nie przypomina już kanciastej postaci. W mamy do dyspozycji wiele nowych broni do likwidacji wrogów granatnik, bazooka oraz pistolet Desert Eagle. Co ciekawsze w grze mamy możliwość wpływania na kolejność wykonywania misji i zdecydowanie lepszy system zapisywania gry. Trzecia część Tomb Raidera wydana została w 1998 roku ale do Polski trafiła dopiero w 1999 roku. Gra zdobyła nie tylko duże uznanie na komputerach ale również i na konsoli PlayStation gdzie prezentowała się niesamowicie. Tak jak i poprzednia część Tomb Raider III doczekał się swojego dodatku. Tomb Raider 3: The Lost Artifact dodaje nową pięciopoziomową historię, która jest związana z szkocką legendą Loch Ness. Gra posiada niskie wymagania sprzętowe jak na tak fenomenalną grafike: Procesor Pentium 166MHz oraz 32 MB RAM sprawiły że za zakup tej gry mógł pozwolić sobie nawet gracz który dysponował gorszym sprzętem.