Zestawy gier

Menu
Zestaw gier I
Zestaw gier II
Zestaw gier III
Zestaw gier IV
Zestaw gier V
Zestaw gier VI
Zestaw gier VII
Zestaw gier VIII
Zestaw gier IX
Zestaw gier X
Zestaw gier XI
Zestaw gier XII
Zestaw gier XIII
Zestaw gier XIV

Gry logiczne
Gry milionerzy
Rol-mat
Gry zręcznościowe
Gry strzelanki

Gry milionerzy

Gry milionerzy Gra Milionerzy to na dzień dzisiejszy jedna z najpopularniejszych gier, która jest odzwierciedleniem bardzo interesującego teleturnieju. Z pewnością każdy z graczy zna zasady tej gry, które nie są zbytnio skomplikowane i każdy powinien w bardzo krótkim czasie zrozumieć na czym tak naprawdę ta fenomenalna gra polega. Jeżeli chcesz wygrać milion to koniecznie zagraj w gry milionerzy, która jest nie tylko fenomenalną zabawą, ale również jedną z najpopularniejszych rozrywek ostatnich lat. Gra najprościej mówiąc polega po prostu na podowiadywaniu poprawnie na coraz trudniejsze pytania im dalej dojdziemy tym trudniejsze pytanie otrzymamy i matematycznie większą kasę możemy wygrać. W grze możemy korzystać z specjalnych kół ratunkowych albo zrezygnować w każdym momencie rozrywki. Możemy wygrać milion sterując jedynie myszką. W każdej chwili możemy również zrezygnować z odpowiadania na pytanie i zgarnąć tą kasę którą uzbieraliśmy podczas podowiadywania na poprzednie pytania. Ta gra to niesamowita zabawa, a najważniejsze jest to że podczas tej zabawy również fenomenalnie się uczymy.

O grze milionerzy

Gry milionerzy Milionerzy jest to gra, która pełni rolę klasycznego symulatora prawdziwego teleturnieju, który w wielu krajach cieszy się ogromną popularnością i zdobywa cenne nagrody jako najlepszy program rozrywkowy. W Polsce teleturniej ten również przez wiele lat świecił ogromne sukcesy co przełożyło się na liczbę jego widzów. Zasady gry Milionerzy są praktycznie identyczne jak te z klasycznego teleturnieju. Naszym zadaniem jest udzielanie poprawnych odpowiedzi na pojawiające się pytania. Mamy podane cztery możliwe odpowiedzi i musimy wskazać tylko jedno poprawne. W dojściu do miliona pomagają nam koła ratunkowe, dzięki którym poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym z pozoru pytaniem. W grze odpowiadamy na 15 pytań, które ułożone są od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Jeżeli ktoś wcześniej nie oglądał tego teleturnieju to nie ma się czym przejmować zasady są tak proste że każdy powinien bez żadnego większego problemu poradzić sobie śmiało z tą grą. Jeżeli chcą się Państwo poczuć jak w prawdziwych milionerach to macie teraz niesamowitą szansę, wystarczy zagrać w naszą fenomenalną grę i wczuć się w ten przezabawny klimat, który panuje również podczas prawdziwej rozgrywki.

gra milionerzy

Gra milionerzy Gra milionerzy ma przede wszystkim charakter edukacyjny i trzeba zwrócić uwagę na to że niektóre pytania się naprawdę trudne i wielu nawet najbardziej rozgorzałym graczom mogą sprawić nie lada problem. Bardzo często się zdarza że w odpowiedzi na pytanie nie pomagają nam nawet specjalne koła ratunkowe i wówczas musimy liczyć na trochę szczęścia. Musimy pamiętać również że w każdym momencie tej gry mamy szansę zrezygnować z rozgrywki i zabrać całą dotychczasową wygraną do domu. Co więcej możemy wydrukować sobie nawet specjalny czek na którym widnieć będzie nasze imię i nasza wygrana. W grze mamy do dyspozycji trzy koła ratunkowe. Pierwsze koło to 50:50, czyli po prostu komputer automatycznie odrzuca nam dwie niepoprawne odpowiedzi. Po odrzuceniu tych odpowiedzi pozostaje nam tylko jedna poprawna i oczywiście jedna fałszywa. Drugie koło ratunkowe to telefon do przyjaciela. Tutaj naszego prawdziwego przyjaciela zastępuje nam wirtualny pomocnik na którego również możemy liczyć jak na rzeczywistego gracza. Ostatnie koło ratunkowe to pomoc publiczności. Wirtualna publiczność poda nam w procentach która odpowiedz według nich jest poprawna. Według statystyk z reguły największy wskaźnik to prawidłowa odpowiedź.

Nowe milionerzy

nowe milionerzy Nowe milionerzy to fantastyczna i bardzo ciekawa gra online w której wcielamy się w gracza i bierzemy wirtualny udział w klasycznych milionerach. W nowych milionerach do wyboru otrzymujemy teraz dwa różne formy rozgrywki. Możemy na przykład wybrać rozgrywkę z trzema lub czteroma kołami ratunkowymi. Każde z tych kół może okazać się potężną dawką pomocy w drodze do głównego miliona o którym marzył nie lada gracz. Naszym najważniejszym zadaniem jest wybór czterech poprawnych odpowiedzi w 4 możliwych we wszystkich 12 pytaniach. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujemy kasę oraz specjalne punkty, które pozwolą umieścić nasz wynik na naszej tablicy najlepszych wyników. Nowym kołem ratunkowym, które nie pojawiło się w poprzedniej części jest zamiana pytania. Komputer automatycznie zamieni nasze aktualne pytanie na inne. Podczas tego pytania nasz dotychczasowy wynik pozostanie bez żadnych zmian taka samo zresztą jak i zdobyte pieniądze. Oczywiście poziom pytania będzie taki sam jak nasze poprzednie pytanie. Nowe koło to ciekawe rozwiązanie ale niektórzy gracze wolą rozgrywkę w pierwszej wersji i ta odsłona jest zdecydowanie częściej wybierana również przez naszych graczy. Jeżeli chcą Państwo przeżyć swoją wymarzoną drogę ku milionowi to nasze gry milionerzy są ku temu jedną z najlepszych dróg. Serdecznie polecamy tą fantastyczną edukacyjną gierkę.