Zestawy gier

Menu
Zestaw gier I
Zestaw gier II
Zestaw gier III
Zestaw gier IV
Zestaw gier V
Zestaw gier VI
Zestaw gier VII
Zestaw gier VIII
Zestaw gier IX
Zestaw gier X
Zestaw gier XI
Zestaw gier XII
Zestaw gier XIII
Zestaw gier XIV

Gry logiczne
Gry milionerzy
Rol-mat
Gry zręcznościowe
Gry strzelanki

Hitman

Hitman Hitman to seria gier w której wcieramy się w płatnego mordercę, który nosi kryptonim 47. Hitman połączył to co najważniejsze dla wielu graczy czyli najciekawsze cechy gry akcji z elementami logicznymi oraz taktycznymi. Rozgrywkę możemy oglądać zarówno z perspektywy pierwszej osoby jaki i również z perspektywy trzeciej osoby. Gra odniosła bardzo wielki sukces głównie dzięki tematyce, realizmowi, ciekawym misją, które nie nudzą się już po kilku minutach grania. Co ciekawsze misje możemy wykonać na bardzo wiele różnych sposobów. Głównym naszym zadaniem jest wykonywanie misji, które zazwyczaj sprowadzają cię do zlikwidowania określonego celu. Do wykonania misji mamy do dyspozycji bardzo szeroki wachlarz broni i sami decydujemy czy chcemy wytłuc wszystkich czy skradać się i po cichu z wielką gracją zlikwidować swojego przeciwnika tak aby nikt tego nie zauważył. Na podstawie tej gry w 2007 roku powstał film gdzie główną rolę zagrał Timothy Olyphant. Jeżeli chcemy zostać cichym assasinem to jak najszybciej powinnyśmy sięgnąć po tą wyśmienitą gierkę.

Hitman 2

Hitman 2 Hitman 2: Cichy Zabójca to najlepszy przykład fenomenalnie zrobionej gry z wciąż cieszącego się dużą popularnością gatunku TPP. W drugiej części Hitmana po raz kolejny wcielamy się w postać płatnego mordercy – specjalisty od cichych morderstw agenta 47. W pierwszej części tej sagi trafiamy podczas wykonywania zleceń na ślady tajemniczego spisku. Po wgłębieniu się w ten temat okazuje się że wszystkie wykonane przez nas morderstwa były tak naprawdę częścią planu doktora Otta Wolfganga ort-Meyera, szalonego naukowca, który pragnął stworzyć człowieka doskonałego poprzez niebezpieczne metody klonowania. To właśnie w tych skomplikowanych eksperymentach stworzony został także nasz główny bohater. Szalony naukowiec spotkał jednak pewne problemy i postanowił zlikwidować swoich sponsorów. Nadaje nam misję ich likwidacji po czym zostawia na Nas pułapkę. Gdy jednak udaje nam się uniknąć śmierci wędrujemy do klasztoru mnichów gdzie chcemy odmienić swoje życie. Jednak nasza sielanka szybko się kończy odnaduje nas bowiem boss rosyjskiej mafii który kniecznie chce wykorzystać nasze nietuzinkowe umiejętności.

Hitman 3

Hitman 3 Hitman 3: Kontratak to kolejna już skradanka w której wcielamy się w postać płatnego mordercy. Trójka jesch chyba najbardziej mroczną z wszystkich części, a wykonując poszczególne misje nie jednokrotnie doznamy tzw. zjawiska deja vu. Powodem tego stanu rzeczy jest wykorzystanie w czecie części kilku nawiązań oraz powtórzeń z pierwszej części Hitmana. Według wielu graczy gra ta straciła nieco na uroku zwłaszcza z powodu obniżenia poziomu trudności. Wykonanie niektórych misji w pierwszym Hitmanie było nie lada wyzwanie a w trójeczce niektóre misje możemy przejść po prostu beznamiętnie. Akcja nabiera rozpędu po wykonaniu jednej z naszych ostatnich misji w paryskiej operze w której to zostaliśmy postrzeleni. Mimo ciężkiego postrzału udaje nam się jednak uciec i trafiamy do swojego hotelu gdzie czekając na lekarza doznajemy złudzeń i przypominają się nam misje z poprzednich lat. Na samym końcu gdy lekarz nas już wyleczył musimy uciec z hotelu, który jest obstawiony policją odnaleźć osobę która nas postrzeliła i odpłacić jej za swoje. W grze znajdziemy wiele nawiązań do poprzednich części więc fani tej serii powinni być bardzo zadowoleni. Zwłaszcza że misje wykonuje się bardzo przyjemnie i co najważniejsze każdą z nich możemy wykonać w całkiem inny sposób., co niewątpliwie jest jedną z największych zalet tej gierki.

Hitman 4

Hitman 4 Hitman 4: Krwawa forsa to kolejna odsłona tej fantastycznej serii wykonanej po raz kolejny przez studio IQ Interacive. Czwarta odsłona przygód agenta 47 jest powrotem do założeń z pierwszej serii. W grze tej po raz kolejny wykonujemy zadania na tle czysto finansowym a nie po prostu z własnych pobudek osobistych. Zarobione przez nas pieniądze możemy wydać na niezbędny sprzęt który przyda się nam z pewnością w kolejnych misjach tego fantastycznego cyklu. Co więcej możemy nie tylko zakupywać nowe bronie ale także ulepszać już posiadane i dokupywać nowe akcesoria. W Krwawej Forsie co pierwsze rzuca się w oczy to oczywiście zwiększony realizm zwłaszcza gdy porównamy ją do poprzednich części. Nasi przeciwnicy nauczyli się już poznawać ślady krwi naszych ofiar i po śladach dotrą do ukrytych przez nas zwłok. Co nowego w Hitmanie 4, ano to że po raz pierwszy możemy walczyć gołymi pięściami, możemy też zabrać broń naszemu przeciwnikowi a jeżeli znajduje się on koło jakieś przepaści to nasz bohater może po prostu spróbować go z niej zrzucić. W grze wykonujemy wiele misji które są retrospekcją z poprzednich zdarzeń z którymi mieliśmy do czynienia będziemy mieli także możliwość wykonania zupełnie nowych misji.