Zestawy gier

Menu
Zestaw gier I
Zestaw gier II
Zestaw gier III
Zestaw gier IV
Zestaw gier V
Zestaw gier VI
Zestaw gier VII
Zestaw gier VIII
Zestaw gier IX
Zestaw gier X
Zestaw gier XI
Zestaw gier XII
Zestaw gier XIII
Zestaw gier XIV

Gry logiczne
Gry milionerzy
Rol-mat
Gry zręcznościowe
Gry strzelanki

Killzone 2

Killzone 2 Killzone 2 to druga część ciekawego fires-person shootera stworzonego przez studio Guerrilla Games. Druga część pojawiła się tym razem na konsolę Play Station 3. Światowa premiera odbyła się w 2009 roku i co warte uwagi gra ta w całości łącznie z multiplayerem przetłumaczona została na język Polski co jak na tytuły na PSX3 jest dużą rzadkością. Akcja rozgrywki toczy się niecałe dwa lata od odparcia ataków Helghastów którzy zaatakowali planetę Vektę. Tym razem to my dokonujemy kontrataku i ruszamy z inwazją na Helgham. Naszym najważniejszym zadaniem jest pochwycenie głównego przywódcy przeciwników i postawienie go przed sądem. Killzone 2 oferuje również graczom możliwość toczenia rozgrywki w trybie PlayStation Network. W trybie tym do naszej dyspozycji mamy 12 gotowych map, kilka różnych klas postaci oraz bardzo wiele broni dzięki którym możemy eksterminować swoich przeciwników, którzy staną nam na drodze. W trybie tym pojawił się specjalny system rang oraz odznaczeń które zdobywa się poprzez nabywanie punktów doświadczenia z kolei odznaczenie dostajemy za wykonanie określonego zadania. Zdobywając nowe rangi możemy odblokowywać kolejno nowe klasy postaci, a nowe odznaczenia będą przydatne do odznaczania klasom nowych specjalnych umiejętności.

Killzone 3

Killzone 3 Killzone 3 to kolejna odsłona znakomitej serii gier first-person shooter. Gra ta identycznie zresztą jak poprzednie części wydana została na platformę PlayStation 3 a jej twórcą jest studio Guerrilla Games. Należy wspomnieć że pomimo 3 w tytule jest to już czwarta odsłona tej wspaniałej serii. Warto również wspomnieć że jest to pierwsza część w której mogliśmy podziwiać także efekty w technologii 3D i wykorzystanie możliwości nowoczesnego kontrolera PlayStation move. Killzone 3 ze względu na wulgarny język oraz dużo przemocy w niej zawartej został przeznaczony głównie dla osób powyżej 18 roku życia. Główna rozgrywka przedstawia nam dalszy ciąg wydarzeń które miały miejsce w poprzednich częściach. Po śmierci przywódcy Scolara Visaariego Imperium Helghan wstrząsa wewnętrzna wojna. Ataki sił ISA po woli załamują się. Zginęli wszyscy główny dowodzący atakiem. Najwyższym stopniem przy życiu pozostał kapitan Jason Narville którego podstawowym zadaniem stało się ewakuowanie pozostałych oddziałów z zagrożonego Helghanu. Aby tego dokonać siły kapitana Narvilla muszą przejąć kontrolę nad tajną bronią swojego przeciwnika. Naszym głównym wrogiem staje się Jorhan Stahl, który jest właścicielem firmy Stahl Arms odpowiadającej za produkcję najnowocześniejszego uzbrojenia. Przejęcie tych maszyn bojowych pozwoli nam przełamać siły wroga i zmienić losy wojny na naszą stronę.

Commandos

Commandos Commandos a dokładniej mówiąc Commandos za linią wroga jest to pierwsza odsłona fantastycznej serii Commandos, która ukazała się po raz pierwszy w 1998 roku. Gra ta została zaprojektowana przez Gonzalo Suareza i zawierała dwuwymiarową grafikę, która jak na tamte czasy prezentowała się wyśmienicie. Jako gracze mogliśmy pokierować specjalnym oddziałem komandosów do 6 ludzi. Każdy komandos posiadał inne umiejętności, a współpraca naszych bohaterów pozwoliła nam wykonać nawet najtrudniejsze zadanie. Nasi wrogowie posiadali bardzo zaawansowaną sztuczną inteligencję co sprawiało że gra ta była diabelnie trudna i to z pewnością dla tego cieszy się tak dużą popularnością. Gdy przeciwnik nas zauważył to nie tylko od razu do nas strzelał ale także dzwonił po posiłki. Bardzo niewielka liczba dostępnych komandosów, w porównaniu z liczbą wrogiej armii i ograniczone uzbrojenie wymuszało na graczach stosowanie taktyki cichego eliminowania nieprzyjacielskich oddziałów. Czasami zamiast zabijać trzeba było po prostu unikać wroga i wykonać misję bez zwracania na siebie uwagi. Kampania dla jednego gracza liczyła 20 ciekawie zaprojektowanych misji. Na całym świecie gra ta została sprzedana w milionach egzemplarzy.

Commandos 2

Commandos 2 Commandos 2 Ludzie odwagi to kontynuacja Commandos Za linią wroga. Druga część tego przeboju miała premierę w 2001 roku. Na komputery osobiste. Rok później Commandos 2 pojawił się także na konsole PlayStation 2 oraz Xbox. Druga odsłona popularnych komandosów została już wyposażona w silnik #d z prawdziwego zdarzenia co gracze mogli szybko zauważyć na pierwszy rzut oka. Silnik 3D miał jednak swoje ograniczenia największym z nich było to że kamerę można było obracać jedynie o 90 stopni. Kierowani przez nas bohaterowie zwiększyli się do dziewięciu. W drugiej części pojawiła się możliwość odebrania uzbrojenia od przeciwników a my uzyskaliśmy możliwość posługiwania się bronią wroga. Ciekawa opcja jest również to że z pokonanych przeciwników możemy pobrać nie tylko bronie i apteczki ale również możemy przebrać się w ich strój dzięki czemu przeciwnik nie zauważy naszej obecności tak szybko. Ciekawe jest również to że w drugiej części mogliśmy korzystać także z pojazdów wojskowych, które w niektórych misjach są bardzo przydatne i nie raz uratują nam skórę. W drugim komandosie poprawiona także sztuczną inteligencję wroga która i tak stała na bardzo wysokim poziomie. Commandos 2 oferował graczom 12 misji które rozgrywane były nie tylko w Europie ale również i na dalekim wschodzie.