Klasy postaci


Diablo 3
Biblioteka


Module Sample

Największy zbiór informacji na temat kultowego Diablo III


Mnich

Mnich Diablo 3       Mnich jest kolejną klasą postaci w Diablo III, która dumnie zaprezentowana została podczas Blizzcon-u 09. Postać ta wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wśród graczy zwłaszcza że nie można było nią pokierować w czasie grywalnego dema przez co postać ta stała się niesłychanie tajemnicza i wielu graczy nie do końca wiedzieli czego tak naprawdę mogą się od niej spodziewać. Samego mnicha najprościej można określić jako religijnego wojownika, który najwięcej uwagi przywiązuje przede wszystkim sprawom duchowym. Od młodych już lat mnisi są szkoleni tak w walce aby jak najdoskonalej odwzorować bóstwa do których wnoszą modły. Klasa mnicha jest niezwykle silnie ofensywna skupia się ona przede wszystkim na szybkiej walce i to właśnie w prędkości zaznacza się jej przewaga nad przeciwnikami. Mnich może posługiwać się kastetami, laskami a nawet walczyć na gołe pięści. Ulubioną rozrywka każdego mnicha jak łatwo się domyśleć jest oczywiście medytacja.

      Mnisi wywodzą się z klasztoru, który położony jest w Ivgorod (Sharval Wilds). Mnisi już jako małe dzieci oddawani byli do klasztoru gdzie z miejsca rozpoczynali swoją tajemniczą naukę dzięki którym mogli szybko opanować umiejętności umożliwiające im realizację swojego głównego celu jakim jest oczywiście wypędzenie zła z Sanktuarium. Podstawą ich religii jest przede wszystkim przekonanie o wszechobecnym dobru które można odnaleźć praktycznie w każdym żywiole. Dzięki opanowaniu sztuki medytacji mnisi są w stanie oczyścić swój umysł ze wszystkich złych pokus dzięki czemu są w stanie osiągnąć zdecydowanie wyższy stopień świadomości pozwalający im stać się śmiertelnym wrogiem dla demonów. Ich ogromna pogarda do piekelnego pomiotu i wszystkiego co jest z nim związane może równać się tylko z Łowcami Demonów. Mnisi odczuwają w swoich umysłach poczucie świętej misji, która nakazuje im zbawić świat przez pokonanie wiecznego zła.

Diablo® und Blizzard Entertainment® sind Marken oder eingetragene Marken von Blizzard Entertainment, Inc., in den USA und/oder anderen Ländern.

Diese Bestimmungen und alle damit verbundenen Materialien, Bilder und Logos sind geschützt © Blizzard Entertainment. Diese Seite ist auf keine Weise verbunden mit oder wird unterstützt von Blizzard Entertainment®.

Design by: LernVid.com feat. Game-Teample.com/ Game-Teample.de