Klasy postaci


Diablo 3
Biblioteka


Module Sample

Największy zbiór informacji na temat kultowego Diablo III


Szaman

Szaman Diablo 3       Szaman jest pierwszą nową klasą w Diablo 3. Postać ta ma bardzo wiele wspólnego z takimi postaciami z poprzedniej części Diablo 2 jak druid czy czarodziejka. Postać ta w dużej mierze oparta została również na klasie nekromanty, który również pojawiał się w poprzedniej części. Szaman najbardziej z wyglądu przypominać nam będzie jednak wyznawcę Voodoo, czyli tajemniczych sił nieczystych. Mężczyzna przedstawiony został w Diablo 3 jako starszy już człowiek z niego garbiącą posturą, który nie wykazuje się dużą witalnością i posturą. Szamani posiadają bardzo tajemnicze i niesłychanie niebezpieczne manipulacyjne moce oraz posiadają wielką moc duchową, która pozwala im likwidować swoich wrogów. Szamani mogą między innymi przywoływać nieumarłych i co najważniejsze nie potrzebują do tego żadnych świeżych zwłok. Żeńska postać szamana jest zdecydowanie młodsza i co łatwe do zauważenia porusza się już bez zgarbienia. Szamanka może używać alchemicznych sztuczek i w każdym momencie zawładnąć umysłami swoich przeciwników.

      Szaman jest najwyższą kastą z pośród trzech głównych plemion, które zamieszkały ostępy Torajańskiej dżungli. Aby trafić do ich krainy która jest znana tylko nielicznym jako Teganeza, powinno się wyruszyć z Kurast i przez kilkanaście tygodni podróżować w kierunku południowym. Szamanów określa się bardzo często ludem Umburusa ale mieszkańcy Teganeza tak naprawdę podzieleni są na 3 różne plemiona, która od wielu lat prowadzą między sobą zaciekłe walki. Wiara szamanów jak na pierwotny lud jest bardzo złożona. Obejmuje między innymi pojedynki rytualne i jak łatwo się domyśleć również składanie ofiar z pokonanych przeciwników. Szamani nie skupiają swojej uwagi koło jakiegoś demonicznego monstrum. Dla nich liczy się przede wszystkim odwaga i honor. Oczywiście w chwili wielkiego niebezpieczeństwa trzy plemiona bez żadnych konfliktów w błyskawicznym tempie jednoczą swoje siły dzięki czemu są w stanie stawić czoła nawet najtrudniejszym przeciwnikom. Szamani nie tylko wspierają swoich pobratymców do walki ale również jednoczą ich i prowadzą ich do wspólnej walki. Tajemnicze umiejętności szamanów sieją wielki strach w sercach przeciwników a oni sami wiedzą już jak najlepiej wykorzystać ten strach do własnych celów. Szamani specjalizują się w Diablo 3 przede wszystkim w przyzywaniu różnych stworów, przekleństw oraz plag. Tajmniecze Voodoo w tych elementach odgrywa bardzo ważną rolę.

Diablo® und Blizzard Entertainment® sind Marken oder eingetragene Marken von Blizzard Entertainment, Inc., in den USA und/oder anderen Ländern.

Diese Bestimmungen und alle damit verbundenen Materialien, Bilder und Logos sind geschützt © Blizzard Entertainment. Diese Seite ist auf keine Weise verbunden mit oder wird unterstützt von Blizzard Entertainment®.

Design by: LernVid.com feat. Game-Teample.com/ Game-Teample.de